В вашей корзине 0 товаров на общую сумму 0.00 грн

Слава Шульц: Ташенька і кактус. Велика книжка-розмальовка. Подарункове видання

300.- грн
Цена и наличие могут отличаться
Издательство: Астра (Astra publishing)
Язык: Украинский
Страниц: 16
ISBN: 978-617-730-728-9
Переплет: Картон
Формат: 315х430 мм
Ваша оценка: Нет Средняя: 4.8 (5 votes)

Аннотация:

«Ташенька і кактус» — унікальна авторська книга-гра. Це невелика розповідь про маленьку дівчинку-мрійницю. Прокидаючись одного ранку, вона помічає на підвіконні нібито свого «нічного друга» — Їжачка, який навідується до неї тільки уві сні. Звичайний кактус стає для Ташеньки найкращим другом, з яким вона ні на хвилину не розлучається, піклуючись про нього більше, ніж про себе.

Книга складається з розворотів, що є окремими ілюстраціями, частина яких вже розмальована. Це може зорієнтувати дитину для подальшого розфарбовування. Ілюстрації відповідають тексту і доповнюють його, що дозволяє більш цілісно сприймати книгу. Текстові частини розташовані дещо окремо у чудових доповненнях (конверт з незвичайним листом, блокнотик-книжечка) і представляють собою самостійні складові книги, які також є частиною ілюстрацій.
Техніка виконання ілюстрацій – кольорові олівці.

Унікальність видання: гігантський формат (315x430 мм), товсті картонні сторінки, неповторні ілюстрації Слави Шульц, що спонукають до творчості й створюють чарівну атмосферу у вашій оселі.

Книга призначена для дітей 6-9 років.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.