В вашей корзине 0 товаров на общую сумму 0.00 грн

Перші підручники для малят Первые учебники для малышей

«Вчимо малюка»серія цікавих розвиваючих книг для дошкільнят, за допомогою яких ваша дитина отримає перші знання з граматики, математики, логіки, оточуючого світу. А також познайомиться з правилами безпечної поведінки на вулиці та вдома, правилам етикету та ін. Веселі вірші, приємні і яскраві малюнки не залишать байдужими жодного малюка і перетворять заняття на цікаву гру.

«Підручник малюкам» — оновлена серія книжок для усебічного розвитку дошкільнят від видавництва Мангоbook. 8 найменувань українською мовою, 64 стор.

■ «Крутелик» — нова серія яскравих розвиваючих книжок від видавництва Манго book, розроблених для діточок від 3 років. З ними легко і цікаво запам'ятати назви букв рідної мови, а потім навчитися самостійно читати, отримати перші знання з лічби, навчатися порівнювати предмети за розміром, формою та кольорами. А ще вивчити веселі віршики про звіряток, іграшки, автомобілі.

■ Серия «Учебник малышам»  на рус. яз. издательства МАНГОbook — это развивающие книги для деток от 3 лет. Учим счет, алфавит, сравниваем предметы по форме и размеру, изучаем времена года, время суток, запоминаем английский алфавит и названия предметов, расширяем словарный запас.