В вашей корзине 0 товаров на общую сумму 0.00 грн

Перші підручники для малят Первые учебники для малышей

■ Книги серії «Підручник малюкам» видавництва МАНГОbook дозволять вашій дитині швидко і легко запам'ятати назви букв як рідної мови, так і англійської, навчать розрізняти час доби і пори року, порівнювати предмети за формою і розміром, навчать рахувати тощо. І все це, слухаючи вірші і розглядаючи яскраві й милі картинки. Рекомендовані для діток від 3 років.

■ Серия «Учебник малышам»  на рус. яз. издательства МАНГОbook — это развивающие книги для деток от 3 лет. Учим счет, алфавит, сравниваем предметы по форме и размеру, изучаем времена года, время суток, запоминаем английский алфавит и названия предметов, расширяем словарный запас.

■ Серия развивающих книг «Учим малыша» издательства МАНГОbook, с помощью которых ваш малыш сможет легко освоить азы грамматики, математики, логики. А также познакомится с правилами безопасного поведения на улице и дома, правилам этикета и др.

«Навчаємо малюка» — серія цікавих розвиваючих книг для дошкільнят, за допомогою яких ваша дитина отримає перші знання з граматики, математики, логіки, оточуючого світу. А також познайомиться з правилами безпечної поведінки на вулиці та вдома, правилам етикету та ін. Веселі вірші, приємні і яскраві малюнки не залишать байдужими жодного малюка і перетворять заняття на цікаву гру.